partnerzy

Partnerstwo Wokół Trójgarbu

Fundacja Trójgarb
Dla miłośników przyrody i ekologii Ekomuzeum oferuje kilka kilometrów spaceru pieszego lub wycieczki rowerem, podczas których można zapoznać się z fauną i florą Trójgarbu.
Dla miłośników turystyki aktywnej, Ekomuzeum oferuje wiele kilometrów ścieżek pieszych, rowerowych i konnych.
Dla miłośników zabytków i historii regionu Ekomuzeum prezentuje najciekawsze zabytki tej części ziemi wałbrzyskiej.

Plany Partnerstwa Wokół Trójgarbu na 2015 rok

ef35ecca2f88d59913e9589f7cf0403c_.jpg

Nasze stałe działania

  • Punkt Przedszkolny „Przedszkolaki spod Trójgarbu” – obok wielu ciekawych zajęć dodatkowych (rytmika, taniec, gimnastyka korekcyjna, religia oraz zajęcia z logopedą) od nowego roku wprowadziliśmy zajęcia z języka angielskiego.

 

  • „Klub Małych Odkrywców”  - otwarty jest codziennie na terenie GCES w godzinach od 15.00 do 16.30. Projekt realizowany jest we współpracy z GCES i skierowany jest do dzieci w wieku 3 – 10 lat. Klub oferuje bezpłatna opiekę, zajęcia stymulujące rozwój zainteresowań i pasji, bezpieczeństwo i wykwalifikowaną kadrę.

 

  • Promocja „Trójgarbu” i jego walorów – jak co roku planujemy kilka działań w tym zakresie, piesze wycieczki, konkursy itp. W nasze działania będziemy chcieli zaangażować jak największą liczbę partnerów. Więcej informacji już w krótce.

Ponadto w miarę pojawiających się możliwości jak co roku zaangażujemy się w realizację pomysłów naszych członków i partnerów. Zapraszamy do współpracy wszystkich chętnych.


<< wróć <<

Trójgarb w obiektywie