partnerzy

Partnerstwo Wokół Trójgarbu

Fundacja Trójgarb

Gmina Czarny Bór

Gmina Stare Bogaczowice

Gmina Szczawno-Zdrój

Fundacja Edukacji Europejskiej

Ekomuzeum Wokół Trójgarbu - EKOLOGIA
Ekomuzeum Wokół Trójgarbu - TURYSTYKA
Ekomuzeum Wokół Trójgarbu - KULTURA

Rekrutacja do projektu

21d8000d9fc28fc7a9277c8b63f0775d_.jpg

Fundacja Trójgarb zaprasza do wzięcia udziału w BEZPŁATNYM kursie j. angielskiego lub kursie j. niemieckiego organizowanych w ramach projektu: „Języki obce w edukacji aktywnych mieszkańców Gminy Czarny Bór”.

Projekt skierowany jest do dorosłych mieszkańców Gminy Czarny Bór tj. osób w wieku 18-64 lat uczestniczących z własnej inicjatywy w szkoleniach i kursach, w szczególności do osób o niskich kwalifikacjach. W projekcie mogą wziąć udział również osoby powyżej 64 roku życia pod warunkiem, że zadeklarują gotowość podjęcia zatrudnienia po zakończeniu udziału w projekcie.

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w projekcie zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem zamieszczonym na stronie internetowej www.fee.org.pl w zakładce „Rekrutacja”.

Nabór dokumentów rekrutacyjnych będzie prowadzony do dnia 17.10.2014 roku (w godz. 8:00-15:00) w biurze Fundacji Trójgarb przy ul. Dmowskiego 2/4 w Wałbrzychu. Dokumenty rekrutacyjne (tj. deklaracja uczestnictwa w projekcie oraz oświadczenie uczestnika projektu) dostępne są w biurze projektu oraz na stronie internetowej www.fee.org.pl w zakładce „Rekrutacja”.

Szczegółowych informacji udziela koordynator projektu - p. Sebastian Pacyna pod numerem telefonu 696-062-564.


<< wróć <<

Trójgarb w obiektywie